Horyzoncik

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek

Znajdujemy się na osiedlu Nowy Horyzont w bliskim sąsiedztwie Gdańska (dzielnicy Borkowo). Wyremontowany, parterowy, wolnostojący budynek, posiada duży ogrodzony plac zabaw a bezpieczeństwo dzieci podnosi system kontroli dostępu do budynku.

Placówka posiada przestronne, nowocześnie wyposażone sale z dużymi oknami, dzięki czemu pomieszczenia są dobrze doświetlone naturalnym światłem. Każda z sal posiada bezpośrednie wyjście na plac zabaw, wyposażona jest we własną łazienkę z prysznicem.

O nas

kim jesteśmy?

Nauczyciele pracujący w placówce to ludzie z pasją, którzy z troską opiekują się dziećmi i przekazują im wiedzę w sposób dostosowany do ich możliwości.

Oferujemy opiekę psychologiczno – pedagogiczną, zatrudniamy: specjalistów, terapeutów, logopedę, psychologa. Głównym założeniem naszej placówki jest wspieranie harmonijnego i wszechstronnego rozwoju dziecka, również ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, zgodnie z jego możliwościami, zainteresowaniami i wrodzonym potencjałem.

0
zaangażowanych pracowników
0
przestrzeni do nauki przez zabawę
0
ogrodu z placem zabaw
0
sal przedszkolnych
0
sale żłobkowe

Dlaczego my?

czyli 10 powodów, dla których jesteśmy tak wyjątkowi

Własna kuchnia

pyszne posiłki

Przedszkole posiada własną dobrze wyposażoną i odpowiadającą wszelkim wymogom Systemu HACCP kuchnię. Posiłki dla dzieci przygotowujemy ze świeżych produktów, bez konserwantów i ulepszaczy. Dania są urozmaicone pod względem składników odżywczych. W zależności od potrzeb możemy zaoferować dziecku odpowiednią dietę, wykluczającą alergeny z potraw.

Planowanie jadłospisów jest zgodnie z aktualnymi normami żywienia dla żłobków i przedszkoli