Nasze przedszkole znajduje się na osiedlu Nowy Horyzont w bliskim sąsiedztwie Gdańska, zlokalizowane jest w cichym i spokojnym miejscu. Przedszkole mieści się w nowym, dużym budynku, który dostosowany jest do potrzeb dzieci. Przestronne sale są bardzo dobrze doświetlone poprzez przeszklone ściany. Każda z sal wyposażona jest we własną łazienkę z prysznicem. Teren przedszkola jest w całości ogrodzony a bezpieczeństwo dzieci podnosi system kontroli dostępu do budynku.

Ogromnym atutem naszego przedszkola jest własna kuchnia. Posiłki przygotowywane są ze świeżych produktów i bezpośrednio podawane dzieciom. Dbamy o to aby dzieci odżywiały się zdrowo a ich dieta była urozmaicona. Dla najmłodszych przedszkolaków przygotowywane jest osobne menu.

Przedszkole posiada własny, duży plac zabaw. W ogrodzie znajduje się sprzęt zapewniający dzieciom aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Do przedszkola przyjmowane są dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zespół specjalistów dba o jak najlepszy rozwój dzieci niepełnosprawnych.